SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trualli prej 5 ari ne Prishtine/Llapnaselle
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '14
ID e produktit :
31072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trualli prej 5 ari ne Llapnaselle (afer lagjes Panorama). Trualli ka infrastrukturë dhe dokumentacion të rregulltë. Cmimi eshte 5,000 Euro/ari.

tel kontaktues:
044700123
049101112
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »