SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Objekt me qera (kerkon investitor)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:53
Madhësia :
1150 m²
ID e produktit :
31110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA-AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Objekt me Qera ( kerkon investitor).
Objekt me kater kate me 1150 m2 te shfrytezuara.
Kati i pare i teri podrum.
Kati i dyte dhe trete e tere hapsire e lire.
Kati i katert posedon gjashte dhoma.
Secili kate posedon banjo dhe tualet.
Tri katet e para kane mundesin e ndarjes ,(ne lokale apo varesisht prej veprimtarise).
Objekti i ka dy hyrje te veqanta.
Per momentin nuk ka infrastrukture dhe nuk eshte i gatshem per shfrytezim.
Objekti gjendet ne rruge dytesore, mbrapa Hotel Kristalit , 15 m nga rruga kryesore.
Çmimi sipas marreveshjes .

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »