SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES SHTEPIN TE SHKOLLA \
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
330 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
31111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte tre katshe. >Ne objekt jane te perfunduara vetem punet e vrazhda si ne foto pra objekti eshte vetem i mbuluar me tjegulla dhe shtresa izoluese,derrasa 2.2cm,leter difuzive dhe kontra listela,olluqe,oxhaqe,si dhe disa pune instaluese,oborri eshte i thurrur ne tri ane.
>Sutereni ka 84m2( 110m2); 1 Dhome dite,1(2) dhoma fjetje,1(2) banjo,kuzhine&tryezari,depo,kalldaja e ng.qendrore.
>kati Perdhese110m2(120m2); 1, Dhome dite 24m2; kuzhine+tryezari 20m2, 2 dhoma fjetje,2 banjo,ballkon 20m2.
>kati i Pare 101m2, 1 Dhome dite me kuzhine, 2dhoma fjetje,2 banjo,2 ballkona.
>Nenkulmi ka sip 55m2 ,Dhome dite me kuzhine&tryezari,banjo, 1 dhome fjetje dhe depo(nuk eshte i ndare nk).
Hyrja kryesore sherben per komunikim vertikal per cdo kat,nga sutereni deri te kati 1,ne cdo koridor te katit eshte nga nje dere e vecante per ndarje te kateve-erembrojtes,njeherit keto dyer sherbejne si ndarje fizike te kateve nese pronari e leshon objektin me qira per 3 familje.
-Kati Perdhese nuk eshte i ndare ne dhoma keshtu qe ka mundesi te ndryshimeve ne riorganizim te dhomave.
>Ne oborr mund te parkohen deri 5 vetura,garazhe 1(nuk eshte e ndertuar).
>Hapsira gjelbruese rreth 250m2.
>Shkolla fillore "Pavarsia" gjindet ne pjese lindore,prapa shtepise ne largsi pre 50m,
Trolli me gjithe shtepi ka sip.4 ari.
cmimi 350e/m2 trolli,90e/m2 shtepia.
Pranojme oferta edhe me kompenzime tjera, sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
shaban
Prishtinë
044132532
lAGJEJA E SPITALIT NE PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »