SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa përball Agmia Center ne Gjilan
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
31134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ndertim i ri përball Agmia Center në Gjilan

Banesa është në rrugen kryesore me pamje nga rruga
Kati i 3,lift modern.

Banesa ka hapsirë 130 m2,dhe posedon:

-3 dhoma,
-1 Sallon me kuzhinë,
-2 Banjo,
-Koridor,
-2 Tarasa,
-Banesa posedon edhe Garazh.

Kontakti në:
+377 44 703 980
+377 44 771 260
Informata rreth publikuesit
Arlind
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »