SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
20 ari-Ngjitur me Hotel Emerald nga ana e PR -prapa auto tregut 7vellezerit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
31248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PLLACI PREJ 20 ARI afer Emerald dhe prapa autotregut.
Cmimi eshte i kapshem duke u bazuar ne cmimet perreth.Pozicioni shume i mire per cfaredo ndertimi.Cmimi i negocueshem.
Informata rreth publikuesit
edi
Prishtinë
+37744 443 939
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »