SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal prej 125m2 ne rrg.NAIM FRASHERI ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
31328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 125m2 ne rrg Naim Frasheri ne Ferizaj saktesisht te Gadimalit,si dhe gjindet ne katin perdhes. Shitjen e mundeson Agjensioni i Patundeshmeris ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »