SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ENK&CO | Diellza | Banesë | Tipi B02 | Kati 10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
31380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Diellza | #Banesë | Tipi B02 | Kati 10 |

103.33 m²

Tre DhomësheKUSHTET E PËRGJITHSHME TË NDËRTIMIT- Standarde Europiane dhe cilësi e lartë e Ndërtimit

- Furnizim me ujë të pijshëm dhe sanitar - 24/7

- Për Çdo njësi banimi - një depo (2-4 m²)

- Ashensorët - 24h (+ Me energji alternative/Gjeneratorë)

- Fasadë termike e kombinuar me pllaka modulare me norma Europiane (Ajrosje & Termoizolim)

- Hapësirat e shkallëve kundër zjarrit (sistemi kundër zjarrit)

- Dyer zjarr - Rezistuese te shkallët dhe në korridore

- Dritare dhe dyer të cilësis së lartë

- Roleta plastike (Salamander, SL76 - Prodhim Gjerman)

- Konstruksioni meskatesh me standarde për izolim akustik

- Parket bungu - klasi 1 (i gatshëm apo i ngjashëm)

- Pllaka keramike për terrasë të rezistueshme ndaj ngricave dhe rrëshqitjes (R9)

- Mure të dyfishta me izolim akustik ndërmjet dy banesave

- Sipërfaqet e llogaritura Bruto (Vija perimetrike e banesës) ku përfshihen:

* Murret e brendshme dhe te jashtme komplet, dhe

* Murret e përbashkëta (llogariten të përgjysmuara)

- Tarrasa me sipërfaqe më të madhe se 5m² llogaritet e përgjysmuar (50%)

- Depot përfshihen ne Çmimin e banesës

- Menaxhimi i mirëmbajtjes dhe sigurimi fizik bëhet ekskluzivisht nga Nartel

- Sistemi i Alarmit kundër zjarrit (Instalim në kuadër të kuzhinës)

- Sistemi i thithjes së pluhurit (instalim në kuadër të Çdo kthine)

- Kondicioner në qëndrim ditor me sistem "SPLIT"

- Afati i përfundimit të ndërtimeve për lamelën "A" - 20 muajTAKOHEMI TEK DIELLZA
Informata rreth publikuesit
ENK CO
Prishtinë
044886600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »