SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ENK&CO | Diellza | Banesë | Tipi B04 | Kati 13
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
31399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Diellza | #Banesë | Tipi B04 | Kati 13 |
97.75 m²
Dy Dhomëshe

KUSHTET E PËRGJITHSHME TË NDËRTIMIT

- Standarde Europiane dhe cilësi e lartë e Ndërtimit
- Furnizim me ujë të pijshëm dhe sanitar - 24/7
- Për Çdo njësi banimi - një depo (2-4 m²)
- Ashensorët - 24h (+ Me energji alternative/Gjeneratorë)
- Fasadë termike e kombinuar me pllaka modulare me norma Europiane (Ajrosje & Termoizolim)
- Hapësirat e shkallëve kundër zjarrit (sistemi kundër zjarrit)
- Dyer zjarr - Rezistuese te shkallët dhe në korridore
- Dritare dhe dyer të cilësis së lartë
- Roleta plastike (Salamander, SL76 - Prodhim Gjerman)
- Konstruksioni meskatesh me standarde për izolim akustik
- Parket bungu - klasi 1 (i gatshëm apo i ngjashëm)
- Pllaka keramike për terrasë të rezistueshme ndaj ngricave dhe rrëshqitjes (R9)
- Mure të dyfishta me izolim akustik ndërmjet dy banesave
- Sipërfaqet e llogaritura Bruto (Vija perimetrike e banesës) ku përfshihen:
* Murret e brendshme dhe te jashtme komplet, dhe
* Murret e përbashkëta (llogariten të përgjysmuara)
- Tarrasa me sipërfaqe më të madhe se 5m² llogaritet e përgjysmuar (50%)
- Depot përfshihen ne Çmimin e banesës
- Menaxhimi i mirëmbajtjes dhe sigurimi fizik bëhet ekskluzivisht nga Nartel
- Sistemi i Alarmit kundër zjarrit (Instalim në kuadër të kuzhinës)
- Sistemi i thithjes së pluhurit (instalim në kuadër të Çdo kthine)
- Kondicioner në qëndrim ditor me sistem "SPLIT"
- Afati i përfundimit të ndërtimeve për lamelën "A" - 20 muaj

TAKOHEMI TEK DIELLZA
Informata rreth publikuesit
ENK CO
Prishtinë
044886600
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »