SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2 banesa 84m2 dhe 62m2.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
31442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne katin e 5 me 84m katror. Gjithashtu edhe banesen ne katin e 2 me 62 metra katror. Banesat ndodhen ne DRENAS.
Qmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
044300633
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »