SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
31445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën e mobiluar me qira në bregun e diellit, zona e perëndimit (në mes të qendrës tregtare dhe fakultetit teknik). Banese është në katin e dytë, është e mobiluar dhe e rinovuar. Banesa gjendet në një nga lokacionet më të preferuara të qytetit. Ka një sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine, dy banjo, tryezari dhe tri ballkone.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044334412
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »