SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira banesen afer shkolles Gjergj Fishta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '14
ID e produktit :
31484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen afer shkolles fillore Gjergj Fishta. Banesa ka dhome te dites me kuzhine dhe nje dhome gjumi. Banesa eshte e re dhe komplet e mobiluar me mobilje moderne. Per me shum informata ne kontaktoni :049646707 dhe 044775700
Informata rreth publikuesit
Meka
Pejë
044775700
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »