SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcela në shitje, magjistralja Gjilan-Ferizaj, kilometri 6
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '14
ID e produktit :
31511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
Parcela gjindet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, në kilometrin e 6.
Parcela është shumë e përshtatshme për të gjitha llojet e biznesit, si Restoran, Autoservis, Pllac për vetura, Pllac për material ndërtimor, Fabrikë, etj.
Parcela ka 38 ari e 70 metra.
Parcela posedon të gjithë dokumentacionin përkatës, dhe posa të bëhet pagesa i përkthehet blerësit në emrin e tij brenda ditës.
Parcela gjindet në një vend shumë me përspektivë dhe vazhdimisht është duke ju rritur vlera.
Afër ka restoran, autoservis, perball punëtorinë e gurëve të granitit si dhe shumë biznese tjera të cilat janë hapur dhe po hapen për çdo ditë.
Të gjitha këto mund ti shihni edhe në fotografitë e postuara.
Çmimi për 1 metër katror 30 € ose për 1 ari 3000 €.
Nuk bëjmë ndrrim.
tel: 044290561 dhe 044991336.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »