SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET URGJENT!!! Banesa ne Dardani mbi kurriz, 95 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
31513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET URGJENT!!!! Shitet banesa me cmim shume te volitshem, e cila gjindet mbi kurriz ne Prishtine ne katin e 10-te. Banesa eshte ndertim i vjeter, por komplet e renovuar me dyer dhe dritare te reja dhe posedon 3 dhoma + kuzhine, trapezari, koridor dhe 2 WC.
Banesa eshte e gatshme per banim, per me shume informata mundesisht na kontaktoni ne numrin e telefonit 045671999.
Gjithe te mirat,
Informata rreth publikuesit
Florialb
Prishtinë
045671999
Dardani, Mbi kurriz [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »