SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi 450 m2 me truall 12 ari ne bazhderhane afer ish redbullit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
ID e produktit :
31522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 450m2 me truall 12 ari. Shtepia ka te instaluar rrymen, ujin, nxemjen si dhe syvatimin e brendshem.
Gjendet ne pjesen e poshtme(perendimore) te shkolles se mesme te mjeksis afer ish redbullit.
Mund te bejme marrveshje edhe me ndarje te truallit ne ari. Qmimi fillestar 560 000 euro
Informata rreth publikuesit
Remzi
Prizren
+37744886012
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »