SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 78m2 te Ingjinjeringu afer Xhon Sereqit kati IV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
31580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 78m2 te Ingjinjeringu afer Xhon Serreqit kati i 4.Si dhe mundesi ndrrimi me toke deri ne 4 ari.
Shitjen e mundeson Agjensioni i patunshmeris ERION Ferizaj.
Per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane:
045222771
045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »