SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 105m2 TE FINKA ne Ferizaj Qmimi 350Euro m2
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
31582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 105m2 Te Finka saktesisht ndertesa ngjitun me Jezercin si dhe gjindet ne katin e 4.Qmimi per m2 eshte 350euro.
Shitjen e mundeson Agjensioni i patunshmeris ERION Ferizaj.
Per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane:
045222771
045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »