SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE// NNSH CANOLLI / FUSH KOSOVE/ KOSOVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
31644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne ndertim e siper ne Fush Kosove
Objekti perbehet nga dy hyrje: Hyrja 1 perfundon ne Qershor te ketij viti pra, Qershor 2014
Banesa 56.30 m2, kati i trete, cmimi 33780 Euro.
Banesa 68.00 m2, kati i gjashte, shtatem, nenet dhe dhjete, cmimi 37400 Euro.
Banesa 76.00 m2, kati i gjashte dhe nente, cmimi 41800 Euro.
Banesa 81.70 m2, kati i dhjete, cmimi 40850 Euro.

Hyrja 2 perfundon ne Mars te vitit te ardhshem pra, Mars 2015
Banesa 58.50 m2, kati i trete, cmimi 35100 Euro.
Banesa 77.00 m2, kati i pare, cmimi 46200 Euro.
Banesa 80.00 m2, kati i gjashte, shtate, tete, nente dhe dhjete, cmimi 44000 Euro.
Banesa 93.00 m2, kati i tete dhe nente, cmimi 46500 Euro.
Banesa 111.50 m2, kati i pare dhe dyte, cmimi 66900 Euro.
Blerja behet drejtperdrejt nga pronari, me keste pa kamate sipas marrveshjes.
Marrveshja mund te jete: KESH 50% e totalit, kurse tjetra pjese me keste 70% e totalit, kurse tjetra pjese me keste pra, pagesa behet ne banke por pa interes bankar.
Per me shume informacione rreth objektit, cilesis dhe ndertimit te tij e deshmojm me foto ne cdo faze ndertimi, qeshtjes se pageses dhe per cdo mos kuptim te fotove te postuara, mund te na telefonin ne numrin e telefoni : 045 522 746
www.nnshcanolli.com 
www.facebook.com/NNSHCanolli 
Informata rreth publikuesit
Shera
Fushë Kosovë
+3774552246
Rruga Gjon Sereci Fush Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »