SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
7 ari truall n'lagjen e spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '13
ID e produktit :
3169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dhe 7 arri truall ne lagjen e spitalit , shum afer qendres, shum e pershtatshme per banim,
për më shum informata ju lutem kontaktoni në ,
044 117 956
Informata rreth publikuesit
bjondina
Prishtinë
045 442 447
prishtiin-lagjia e spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »