SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia afer Tasligjes te kisha ortodokse
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
31706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia kater kateshe afer Tasligjes te kisha ortodokse,Rr Idriz Ajet Agushi 400m2, me 4 ari, qmimi 200,000 euro.
Shtepia 4 kateshe perbehet nga :
Kati perdhes - ka hapsira te shfrytezueshme, ka sallonin 5.50x4.5, koridori 3 x4 m, trepezarija 4.80 x 4.5, kuzhina e veqante eshte e ngjitur me trepezari, banjo e veqante 2x2 , si dhe hyrje te veqante.
Kati I-re ka sallonin, trapezarin, banjo dhe ballkon.
Kati II-te - sallon, trapezari, dhe nje dhome te femijeve.
Kati III-te eshte kati nen kulm me hapesire dimezionale si te katit te 2-te, ndrimim te mire, siperfaqe e pandare ne dhoma.
Shtepia i ka te zgjidhura te gjitha qeshtjet juridike, shtepia ka flete poseduese me 4ari, kopje plani dhe leje ndertimi
Qmimi i shtepise : 200.000euro.
Çmimi:
240000 €
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »