SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne lagjen Kalabria
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
31707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa leshohet me qira ne lagjen Kalabria e Re,Prishtine, te banesat e ”Fitores. Banesa eshte ne katin e 3te, ne objektin e sapondertuar ku lifti punon pa nderprerje dhe uje ka 24 ore ne dite. Orendite dhe teknika e bardhe jane te reja. Qmimi mujor 250 EUR (nuk perfshihen faturat e rrymes, ujit, telefonit, mbeturinave). Banesa perbehet prej; 2 (dy)dhomave (salloni dhe dhoma e gjumit), kuzhines, banjos, 1 ballkon dhe koridorit, poashtu permban ngrohjen qendrore.
Nr. kontaktues :
038-220-880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »