SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne sheshin Bill Clinton
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
31708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne sheshin Bill Clinton, 32m2, ne katin e I-re banesa perbehet prej 1 dhome ( salloni, kuzhina) dhe nje banjo, banesa eshte e mobiluar.
Qmimi : 200 EUR
Nr. kontaktues :
038-220-880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Sheshi Bill Klinton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »