SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia dy kateshe me 3.5 ari oborr 240m2 te Gjykant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
31720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe me 3.5 ari oborr 240m2 te gjykant ne rrugen 28 Nentori ne Ferizaj. Shtepia eshte e mobiluar komplet si dhe mobilet me marreveshje. Shitjen e mundeson Agjensioni i patunshmeris ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »