SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet shtepija 189m2 me 3ari oborr ne rruge te Pleshines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
31726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet shtepija 189m2 me 3ari oborr ne rruge te Pleshines ose rruga e lubotenit te ura e dudit.
Shtepia ka 3ari oborr 189m2 ben nderrim edhe me banes.
Shitjen e mundeson agjensioni Erion.
Numrat kontaktues:045222771 dhe 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »