SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet shtepija 3kateshe ne Lloshkobare te restaurant italia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
31727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 3kateshe 220m2 e banueshme 700m2 Ferme dhe 95 ari toke ne Lloshkobare 20metra afer restaurant italia.
Shitjen e mundeson agjensioni erion.
numrat kontaktues 045222771&045222770.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »