SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokale ne shitje ne rruge te Gjilanit 60m2 dhe 110m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '14
ID e produktit :
31730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten lokalet ne rruge te gjilanit 60m2 dhe110m2 lokalet gjinden saktesisht afer mobileris Frasheri Kati perdhes 2 lokale 60m2 kurse kati i pare 110m2,shitjen e mundeson Agjensioni Erion Ferizaj,per me shume informata na kontaktoni ne numrat
045222771
045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »