SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 5 kateshe me podrum ne rrg te gjilanit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '14
ID e produktit :
31760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 5 kateshe me podrum dhe saktesisht gjindet afer Prokredit Bankes. 400metra per biznes 400metra per banim ndertim i vitit 2002, per momentin eshte e leshuar me qera 5 banesa nga 200euro si dhe podrumi i leshuar me qera 600euro. Shitjen e mundeson Agjensioni i Patunshmeris ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »