SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 4kateshe me 2 lokale rrg Sejdi Sejdiu Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '14
ID e produktit :
31762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 4 katshe me 2 lokale ne rrugen Sejdi Sejdiu ne Ferizaj, shtepia gjindet 100 metra prej qendres dhe ka 5 ari gjithesej me shtepi. Shitjen e mundeson Agjensioni i Patunshmeris ERION Ferizaj, per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane: 045222771 045222770
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »