SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa te qafa
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
31783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin e 5 te qafa, rruga UQK.
Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo + ballkon.
Ka një dhomë dite të re moderne
Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne
Gjendet ne zonen qendrore, ka qasje ne transport publik dhe ka furnizim te ujit te rregullt
Nxemje qendrore me radiator
Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë
Lifti eshte modern dhe punon
Nr.kontaktues :
038 220 880
044123 275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »