SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa te qafa
Çmimi :
€620.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
31799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka:
3 dhoma gjumi, 1 sallon te madh me kuzhine dhe terpezari, 2 banjo,
nje shpajz te ndame, cdo dhome ballkon dhe klime ne cdo dhome.

Cmimi: 620 EUR

Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »