SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepine me qira per banim ose zyre
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
31801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne rr. "Rrustem Statovci" ne lagjen e Muhaxhereve ne Prishtine, afer HOTEL LYON,ka siperfaqe te mjaftueshme per banim 120 m2,2 kateshe,ka dy dhoma gjumi,banjo,kuzhine dhe sallon.Eshte e pershtatshme edhe per zyre.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
044265365
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »