SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira shtepia ne lagjen sofalia
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
31811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira shtepia ne lagjen sofalia
Shtepia eshte dy-kateshe 300m2
Shtepia ka 4 dhoma (3 dhoma gjumi, salloni dhe kuzhina) 2 banjo, koridor, ballkon dhe oborr te madhe.
Cmimi : 1000 EUR
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »