SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa per zyre aktash A2
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:08
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
31813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa per zyre ne Rr. Agim Ramadani.
Kati I-re, numer 9.
Banesa perbehet nga 2 dhoma te shfrytezueshme per zyre, Kuzhina, banjo dhe koridori.
Cmimi : 400 EUR
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »