SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia aktash afer fakultetit Pjeter Budi
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
31814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e cila gjendet ne rrugen Luigj Gurakuqi , afer fakultetit Pjeter Budi . Shtepia eshte 3 kate kati i pare eshte i ndare nga i dyte dhe i trete . Kati i 1-re posedon dy dhoma te fjetjes , sallon , kuzhine, banjo dhe nje shpajze . Kati i dyte dhe i trete posedon kater dhoma te fjetjes , sallon , kuzhine , dy banjo , je shpajze , nje podrum , dy ballkona te medhenj dhe tre te vegjel. Oborr . 320m2 dhe 3.48 ari . shtepia eshte me nxemje qendrore.
Cmimi: 250.000 EUR ( I negociueshem )
Nr. Kontaktues
038220880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »