SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Restaurant ULPI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '14
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
31825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira restaurant Ulpi ne magjistralen Prishtin - Ferizaj objekti posedon 3000 m²

qmimi i negociushem per informata me te hollsishme kontaktoni ne numrin e telefonit 044 - 275 - 946

Objekti ka 2 salla te pershtatshme per pun njera ka 500 m² dhe tjetra 250 m² dhe 25 dhoma gjumi po ashtu posedon edhe parking deri ne per 100 vetura
Informata rreth publikuesit
Milot
Lipjan
Magjistralja Prishtine-Shkup [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »