SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira shtepia ne lagjen nderkombetare
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
31829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia te cilen e ofrojme me qira me kontrate afatgjate, gjindet ne Veternik, International Village dhe eshte shtepia e pare e ketij modeli qe ofrohet me qirra.
Shtepia gjithsej eshte 330 metra katrore dhe permban:
Dhomen e dites kryesore
Dhomen e dites sekondare
Kuzhine
4 dhoma gjumi
1 ballkon
2 banjo 1 wc
Saune
Bodrum
Garazhe

Oborr te regulluar plotesisht prej 8.5 ari Rryme dhe Uje 24 hr Telefon,Internet dhe Cable
Lagje e siguruar me rethoja dhe vezhgim 24 hr Lagje me terene per aktivitete sportive dhe pishine.Lagje me bord drejtues per vendim marje te ndryshme brenda saj.
Shtepia ofrohet vetem per nderkombetare me kontrate afatgjate.Kjo shtepi eshte e re me mobilje teresisht te reja.
Cmimi i shtepise per nje muaj eshte 3.500 euro.
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »