SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne pejton
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
31833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne pejton, perball ish Rilindjes. Banesa ka gjithsej 100m2, kati i 7-te, me lift, uje dhe rryme 24h, e mobiluar me mobile te reja te paperdorura.
Banesa perbehet nga salloni dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, nje banjo, koridori dhe ballkoni.
Cmimi : 1000 EUR
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »