SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa per zyre ne pejton
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:08
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
31834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa per zyre ne pejton. Banesa eshte gjithsej 110m2. Banesa perbehet nga salloni se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, koridori dhe ballkoni.
Banesa eshte e pamobiluar dhe leshohet vetem per zyre.
Cmimi : 600 EUR ( i negociuar )
Nr. Kontaktues :
038220880
044123275
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »