SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA- Shtepia ne shitje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:02
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
31852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 3.35Ari oborr me rreth 240m2 te banuara
Shtepi dy katshe dhe bodrum
Kati perdhes :Nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Dyshemeja e tera pllaka,dyer druri dhe dritare plastike
Kati i pare:sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi, nje banjo
Dyshemeja ne sallon parket,ne kuzhine granit,dhoma e gjumit llaminat,shkallet mermer
Kati i dyte posedon tri dhoma gjumi dhe nje banjo
Dyshemeja e tera llaminat dyer druri dhe dritare plastike
Shtepia me infrastrukture te plote, posedon nxemje qendrore,furnizimi i ujit i dyaneshem : ujesjelles dhe bunare.
Shtepia gjendet ne Kodren e Deshmoreve afer rruges qarkore.
Ka afer ambullanten , shkollen e re fillore etj.
Çmimi i shtepise eshte 120.000 euro
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »