SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te shtepia e pleqeve
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
ID e produktit :
31980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Agim Loxha ne Prishtine, dhe ka siperfaqe prej 62 m2. Banesa perbehet prej nje dhome gjumi, nje dhome dite, nje banjo dhe nje ballkon.Banesa gjindet ne katin e katert dhe shitet e mobiluar. Banesa shitet me cmim prej 60.000. Cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »