SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:14
ID e produktit :
31989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banese apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta numra telefoni te poshteshenuar ose ne e-mail adresen tone .


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »