SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 61m2, në katin e 10-të, në Aktash
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
32003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 61m2, në katin e 10-të, në Aktash. Banesa është ndërtim i vjetër dhe është e renovuar, ka këtë renditje :
- salloni me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- shpajzi
- banjo
- ballkona
Posedon dokumentacion të rregullt. Lifti funksionon rregullisht.
Qmimi është 64.000 euro,

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »