SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY-HOME-VIP ..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
32005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per patundshmeri home vip-a
ka ne shitje pronen qe nodhet vetm 2 km larg nga qendra e gjyrakovcit ne dreitim te klines toka ka 41 ari vend ka 2 shtepija dhe ka fetyr ne rrugen krysore afersisht 75m ball fetyr ne rrug trolli toka ka uj, rrym, dhe ka te instalur nje trafo ne tok me tensjon te lart qe ishte i parapr per mulli elektrik andaj njera shtpi ka mundesi dhe oh e parap dhe per mulli elektrik andaj po qe deshironi te keni nje tok te ne ket vend dhe em nje qmim te volitshem na kontaktoni ne nr ton ne tango apo virber 0038649699964 ju mir presim ne stafi i agjencionit home vip
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
klin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »