SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET NE BANJE PEJES 5 ari ne QENDER BANJES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
32006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP KA NE SHITJE TROLLIN QE NODHET NE QENDER BANJES SE PEJS .DHE QE KA NJE POZICJON FENOMENAL OH VETM 50m LARG NGA XHAMIA DHE OH NE RRUGEN PER ORROBERD NE RRUG KRYSORE BANJE ORROBERD ANDAJ DESHIRONI NJE PLLAC QE TA KENI NE BANJE PEJES ME 5 ari VEND NA KOMUNIKONI SA MA PAR NE NR E TL 003864699964 TANGO APO VIRBER
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
BANJA E PEJES [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »