SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesen me qira afer hotelit Swiss Diamond ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
1 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
32011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, afer hotelit Swiss Diamond. Banesa ka 2 dhoma, banjo, kuzhine, ballkon te madh, dhe eshte ne katin e dyte. Telefoni kontaktues: 045 835 515
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prishtinë
049873124
Prishtine, qender, afer Hotelit Swiss Diamond [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »