SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me qera, ne lagjen kalabria, ne ndertesen fijona, banesa ka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '14
ID e produktit :
32022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banes me qera, ne lagjen kalabria, ne ndertesen fijona, banesa ka 77.5 m2, dy dhoma gjumi sallon,kuzhin dhe banjo, e mobiluar, banesa gjendet ne katin e 3
Informata rreth publikuesit
Bledii
Suharekë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »