SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA NE LAKRISHTE
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qera ne Lakrishte-Dardani eshte objek i Ri dhe banesa eshte e mobiluar me gjerat me cilsore te mundshme dhe kualitative, banesa eshte me pent house dhe ka ka ogjakin te maruar extra per ndezje gjat ditve te veres ne terasen e madhe e cila ka pamje ne te gjit qytetin, banesa ka kete renditje:
- dhomen e dites,
- kuzhinen, me shankt dhe trapizari,
- 1 dhom te gjumit me kauq dabell per qifte,
- 1 dhoma te gjumit me 2 kauqa qe shtrihen
- terasen e madhe 60 m2 me ogjake.
- banjon.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »