SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESE NE TOPHANE AFER QAFES
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes ne Tophane, kati i 2, ndertim i ri, e mobiluar dhe ka kete renditje:
-dhomen e dites
-dy dhoma gjumi
-kuzhinen
-shpajzin
-banjon
-terasa
Banesa eshte e mobiluar me mobilje bashkekohore dhe ka leje ndertimi.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »