SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
toke prej 2 ha shiten
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Madhësia :
20000 m²
ID e produktit :
32072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim dy hektare toke 1.5km nga magjistralja prishtine - shkup ana e djathte rruga qe kalon afer nderteses

se universitetit Fama,parcela eshte ne vije ajrore 1km nga magjistralja ose fillimi i bllokut te trete,parcela ka

dimensionet 80 gjeresi me 250metra gjatesi,ne afersi te parceles gjenden shtyllat e rrymes,dhe autostrada

prishtine shkup do kaloj ne afersi,shitet komplet,qmimi per ari pak i diskutueshem per ma shume ju mire pres me

oferta serioze ne tel 044429489-049499997...
Informata rreth publikuesit
Agjensioni i patundshmerive COMPROMISO
Prishtinë
044 429 489
preoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »