SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ KAT SHTEPIE ME QIRA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira nje pjes te shtepis shtepise, e cila ka hyrje te veqant dhe gjindet ne Lagjen e Spitalit tek Qellsi Pointi, me konkretisht tek shkolla fillore "Pavaresia". Shtepia eshte ndertim i ri dhe ka kete renditje:

-sallonin
-kuzhinen
-3 dhoma gjumi (nje kat me larte- brenda apartmentit jane shkallet)
-dhomen e punes
-2 banjo
-4 tarasa
-parkingun brenda rrethojes per veture

Kati e ka ngrohjen e saj vetanake me rryme, oren e rrymes e ka te vecante, si dhe ka rezervuare per uje 24 ore.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »