SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESE ME QIRA TE SHESHI NENA TEREZE
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te sheshi nena Tereze. Banesa gjindet ne katin e III, eshte ekskluzive dhe ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-2 dhoma gjumi
-banjon
-tarasen

Cmimi eshte i padiskutueshem dhe pagesa duhet te behet per 6 muaj.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »